за нас

Повеќе од 10 години се фокусира на дизајн, производство и извоз на производи Дипломирање и други сродни предмети

Shaoxing PHOEBEE е основана во 2010 година, кој се наоѓа во Shaoxing Сити, провинција Жеџијанг, Кина. Фабриката има површина повеќе од 3700 квадратни метри, со удобен превоз, во моментов имаме капацитет за производство на над 500.000 наметки и капи, повеќе од 800,000pcs Stoles и други насипни Дипломирање додатоци годишно. По повеќе од 10 години ' континуирано извршување и да се трудиме, таа стана една од водечките, професионални и сигурен производител на дипломирање производи на пазарот.

Зошто Изберете Phoebee?

 • СТРОГИОТ CONTROI КВАЛИТЕТ

  СТРОГИОТ CONTROI КВАЛИТЕТ

  Али производи мора да бидат квалитетни проверуваат за повеќе од три пати
 • богати искуства

  богати искуства

  Нашиот дизајнер има во близина ly 20 години искуство ience во областа на постдипломски Облекла
 • подобро ЦЕНА

  подобро ЦЕНА

  Цените на рок дното може да се обезбеди врз основа на нашата рефус директно manufactur ИНГ
 • БРЗАТА ЗЗО pment

  БРЗАТА ЗЗО pment

  Имаме некои акции производи и еден тим од областа на мали наредби


Контактирајте не

Ние секогаш сме подготвени да ви помогне.
Ве молиме контактирајте со нас одеднаш.

адреса

Бр 1730 година, Renmin Запад патот, Dongguan Стрит, Shangyu Дестилирана., Shaoxing, Жеџијанг, Кина (континентална)

Е-пошта

телефон