Не нажлебени докторски наметка

Краток опис:

Style numberFB-18125MaterialGown–100% matte PolyesterDescriptionNon Fluted Bachelor Gown -Shirring Around Shoulders -Easy Zipper -Braided Rope & Fabric Covered Button O...


 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100000 Piece/Pieces per Month
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  стил број FB-18125
  материјал Наметка-100% Мат полиестер
  Опис Не нажлебени диплома наметка -Shirring околу рамениците
  -Лесно ципа
  -Braided јаже и ткаенина покриена копче на назад
  големина 888888882
  боја 222
  MOQ Ние немаме никакви MOQ, но повеќе количество имаат повеќе поволна цена
  пакување еден ЈП торба за секој, 20pcs на картон Картон Големина: 50x50x27cm

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  tam

  tam

  

  Контактирајте не

  Ние секогаш сме подготвени да ви помогне.
  Ве молиме контактирајте со нас одеднаш.

  адреса

  Бр 1730 година, Renmin Запад патот, Dongguan Стрит, Shangyu Дестилирана., Shaoxing, Жеџијанг, Кина (континентална)

  Е-пошта

  телефон