Rreth nesh

Më shumë se 10 vjet të përqëndrohet në projektimin, prodhimin dhe produktet Graduation eksport dhe sende të tjera të ngjashme

Shaoxing PHOEBEE është themeluar në vitin 2010, e cila është e vendosur në Shaoxing City, Provinca Zhejiang, Kinë. Fabrika ka një sipërfaqe mbi 3700 metra katror me transport të përshtatshëm, aktualisht ne kemi një kapacitet prodhues prej rreth 500.000 Gowns dhe kapele, më shumë se 800.000 copë stoles dhe pajisje të tjera Bulk diplomimit në vit. Pas më shumë se 10 vjet ' ndjekje të vazhdueshme dhe të përpiqet, ai ka bërë një prodhuesi kryesor, profesional dhe të besueshëm të Tregut diplomimit Produkte.

Pse Zgjidhni Phoebee?

 • Të rreptë të cilësisë CONTROI

  Të rreptë të cilësisë CONTROI

  ALI Produktet duhet të jenë të kualitetit inspektuar për më shumë se tri herë
 • përvoja të pasura

  përvoja të pasura

  Designer jonë ka pranë ly 20 vjet ience exper në fushën e Pasuniversitare rroba
 • PRICE preferueshme

  PRICE preferueshme

  Çmimet të ulura mund të sigurohet në bazë të pjesa më e madhe ing tonë manufactur drejtpërdrejtë
 • Prompt SHI pment

  Prompt SHI pment

  Ne kemi disa produkte të aksioneve dhe një ekip i specializuar në urdhërat e të vogla


Na kontaktoni

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.
Ju lutem na kontaktoni në të njëjtën kohë.

Adresë

Nr 1730, Renmin West Road, Dongguan Street, Shangyu Dist., Shaoxing, Zhejiang, China (Mainland)

E-mail

telefon